PURO - Profesjonalne projektowanie ogrodów

Biuro projektowania zieleni działające na terenie Wrocławia i Częstochowy oraz ich okolic. Nasza pracownia powstała z zamiłowania do urządzania przestrzeni i szacunku dla piękna natury.

Właścicielką firmy jest mgr inż. arch. Agnieszka Kasprzyk.

O Właścicielce

Z wykształcenia jestem architektem, posiadam wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń.

Ukończony w Placówce Oświatowej Strefa-Art kurs projektowania i realizacji ogrodów usystematyzował i ugruntował moją wiedzę o projektowaniu przestrzeni zielonych oraz pomógł podjąć decyzję o przeniesieniu umiejętności projektowych na grunt ogrodów przydomowych i innych przestrzeni zielonych otaczających architekturę.

Prywatnie wyznaję zasadę, że mniej znaczy więcej, dlatego uważam że ważne jest zachowanie równowagi między sferą zawodową i prywatną oraz świadome dążenie do realizacji marzeń przy jednoczesnym celebrowaniu upływającej chwili. Monotonia joggingu i pełne emocji tango Argentino pomagają mi zachować ten balans w moim życiu. Uwielbiam odwiedzać miejsca pełne historii i kultury, jednak największy spokój odnajduję na łonie natury. Moim żywiołem jest woda, pływanie przenosi mnie w inny wymiar rzeczywistości.