• Slide 1

    PURO TO PROSTE ROZWIĄZANIA,
    PRZEJRZYSTA KOMPOZYCJA
    I BEZPRETENSJONALNOŚĆ NATURY.

Zieleń przydomowa

Koncepcja: 2015
Lokalizacja: Boleścin
Pow. działki: 3000 m2

Życzeniem Inwestorów było aby ich ogród był romantyczny i sielski oraz praktyczny. Ze względu na położenie działki (leży ona pośród pól, pomiędzy dwoma wsiami), pragnęli oni by dobór roślin oraz kolorystyka podkreślały sielskość roztaczających się z terenu widoków.

Koncepcja: 2015
Lokalizacja: Boleścin
Pow. działki: 3000 m2

Życzeniem Inwestorów było by projektowany ogród miał charakter swobodny oraz by roślinność wynurzała się z otaczających ją łąk i pól. Ważne było również aby zaprojektowana zieleń nie przesłoniła roztaczających się z działki widoków (panorama obejmuje widoki na usytuowany na wzgórzu las bukowy oraz lekko pagórkowaty teren pól rolnych).

Koncepcja: 2015
Lokalizacja: Boleścin
Pow. działki: 3000 m2

Ogród o dwoistej naturze to odpowiedź na życzenie Inwestorów, aby projektowana przestrzeń była naturalna, romantyczna ale również praktyczna i podkreślająca nowoczesny charakter domu. 

Projekt: 2015
Lokalizacja: Wrocław
Pow. działki: 1000 m2

W chwili przystąpienia do projektu działka porośnięta była kilkunastoma drzewami owocowymi oraz drzewami i krzewami iglastymi oraz liściastymi, które zgodnie z życzeniem Inwestora zostały uwzględnione w tworzonej kompozycji.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright 2015 PRACOWNIAPURO.PL

Projekt i realizacja: Studio Graficzne TooEasy